Nashaira Ajoeb
Functie: Re-integratieadviseur / Ambulant begeleider
Telefoonnummer: 06-28614263
mailadres: nashaira@sterkerwerkt.nl

Bram van Bergen
Functie: Jobcoach
Telefoonnummer: 06-23573828
mailadres: bramvanbergen@sterkerwerkt.nl

Willy van Lanen
Functie: Jobcoach
Telefoonnummer: 06-39205105
mailadres: willy@sterkerwerkt.nl

Marc Roeleven
Functie: Re-integratieadviseur
Telefoonnummer: 06-28564476
mailadres: marc@sterkerwerkt.nl

Yvonne Hoosemans
Functie: Re-integratieadviseur / accountmanager
Telefoonnummer: 06-28564475
mailadres: yvonne@sterkerwerkt.nl

Nicole Kranenburg
Functie: Re-integratieadviseur
Telefoonnummer: 06-53963414
mailadres: nicole@sterkerwerkt.nl

Jan Jaap Vromans
Functie: Jobcoach / ambulant begeleider
Telefoonnummer: 06-28256245
mailadres: janjaap@sterkerwerkt.nl

Monique van Eeden
Functie: Re-integratieadviseur
Telefoonnummer: 06-36299459
mailadres: monique@sterkerwerkt.nl

Dianne Heyms
Functie: Re-integratieadviseur
Telefoonnummer: 06-28614421
mailadres: dianne@sterkerwerkt.nl

Wilco Brands
Functie: Jobcoach / ambulant begeleider
Telefoonnummer: 06-53583493
mailadres: wilco@sterkerwerkt.nl

Martin Roodbeen
Functie: Re-integratieadviseur / Jobcoach / Ambulant begeleider
Telefoonnummer: 06-41519526
mailadres: martin@sterkerwerkt.nl

Sylwia Burger
Functie: Jobcoach / ambulant begeleider
Telefoonnummer: 06-18211763
mailadres: sylwia@sterkerwerkt.nl

Maud van Doorn
Functie: Jobcoach / Ambulant begeleider
Telefoonnummer: 06-34107571
mailadres: maud@sterkerwerkt.nl

Toke van der Velden
Functie: Medewerker backoffice
Telefoonnummer: 040-2510033
mailadres: toke@sterkerwerkt.nl

Mayke Sanders
Functie: Jobcoach / Ambulant begeleider
Telefoonnummer: 06-23705316
mailadres: mayke@sterkerwerkt.nl

Irene Meijer
Functie: Re-integratieadviseur
Telefoonnummer: 06-18188607
mailadres: irene@sterkerwerkt.nl

Natascha van Doorn
Functie: Re-integratieadviseur
Telefoonnummer: 06-53584190
mailadres: natascha@sterkerwerkt.nl

Bob Stuurop
Functie: Administratief medewerker
Telefoonnummer: 040-2510033
mailadres: bob@sterkerwerkt.nl

Jeanne van de Langenberg
Functie: Financieel-administratief medewerkster
Telefoonnummer: 0412-744112
mailadres: jeanne@sterkerwerkt.nl

Hasret Sakinmaz
Functie: Administratief medewerkster
Telefoonnummer: 0412-744112
mailadres: hasret@sterkerwerkt.nl

Serena den Brok
Functie: Re-integratieadviseur / jobcoach
Telefoonnummer: 06-43843919
mailadres: serena@sterkerwerkt.nl

Daniel Wolvers
Functie: Re-integratieadviseur
Telefoonnummer: 06-54272359
mailadres: daniel@sterkerwerkt.nl

Erik van den Berg
Functie: Re-integratieadviseur
Telefoonnummer: 06-24118824
mailadres: erik@sterkerwerkt.nl