Martha Terlouw
Functie: Jobcoach/ambulant begeleider/re-integratie adviseur
Telefoonnummer: 06-38162822
Mailadres: martha@sterkerwerkt.nl

Kim Honders
Functie: Jobcoach/ambulant begeleider
Telefoonnummer: 06-28490168
Mailadres: Kim@sterkerwerkt.nl

Reja Reijngoud
Functie: Re-integratieadviseur
Telefoonnummer: 06-28373578
Mailadres: reja@sterkerwerkt.nl

Michelle van der Ven
Functie: Financieel administratief medewerkster
Telefoonnummer: 0412-744112
Mailadres: Michelle@sterkerwerkt.nl

Karen van Waart
Functie: Jobcoach /Re-integratieadviseur
Telefoonnummer: 06-50257416
Mailadres: karen@sterkerwerkt.nl

Nico Offerman
Functie: Jobcoach/re-integratie adviseur
Telefoonnummer: 06-28210191
Mailadres: nico@sterkerwerkt.nl

Nashaira Ajoeb
Functie: Re-integratieadviseur / ambulant begeleider
Telefoonnummer: 06-28614263
Mailadres: nashaira@sterkerwerkt.nl

Bram van Bergen
Functie: Jobcoach
Telefoonnummer: 06-23573828
Mailadres: bramvanbergen@sterkerwerkt.nl

Willy van Lanen
Functie: Jobcoach
Telefoonnummer: 06-39205105
Mailadres: willy@sterkerwerkt.nl

Marc Roeleven
Functie: Re-integratieadviseur
Telefoonnummer: 06-28564476
Mailadres: marc@sterkerwerkt.nl

Yvonne Hoosemans
Functie: Re-integratieadviseur / accountmanager
Telefoonnummer: 06-28564475
Mailadres: yvonne@sterkerwerkt.nl

Nicole Kranenburg
Functie: Re-integratieadviseur
Telefoonnummer: 06-53963414
Mailadres: nicole@sterkerwerkt.nl

Jan Jaap Vromans
Functie: Jobcoach / ambulant begeleider
Telefoonnummer: 06-28256245
Mailadres: janjaap@sterkerwerkt.nl

Monique van Eeden
Functie: Re-integratieadviseur
Telefoonnummer: 06-36299459
Mailadres: monique@sterkerwerkt.nl

Martin Roodbeen
Functie: Re-integratieadviseur / jobcoach / ambulant begeleider
Telefoonnummer: 06-41519526
Mailadres: martin@sterkerwerkt.nl

Sylwia Burger
Functie: Jobcoach / ambulant begeleider
Telefoonnummer: 06-18211763
Mailadres: sylwia@sterkerwerkt.nl

Maud van Doorn
Functie: Jobcoach / ambulant begeleider
Telefoonnummer: 06-34107571
Mailadres: maud@sterkerwerkt.nl

Toke van der Velden
Functie: Medewerker backoffice
Telefoonnummer: 040-2510033
Mailadres: toke@sterkerwerkt.nl

Mayke Sanders
Functie: Jobcoach / ambulant begeleider
Telefoonnummer: 06-23705316
Mailadres: mayke@sterkerwerkt.nl

Wilco Brands
Functie: Jobcoach / ambulant begeleider
Telefoonnummer: 06-53583493
Mailadres: wilco@sterkerwerkt.nl

Natascha van Doorn
Functie: Re-integratieadviseur
Telefoonnummer: 06-53584190
Mailadres: natascha@sterkerwerkt.nl

Bob Stuurop
Functie: Administratief medewerker
Telefoonnummer: 040-2510033
Mailadres: bob@sterkerwerkt.nl

Jeanne van de Langenberg
Functie: Financieel-administratief medewerkster
Telefoonnummer: 0412-744112
Mailadres: jeanne@sterkerwerkt.nl

Hasret Sakinmaz
Functie: Administratief medewerkster
Telefoonnummer: 0412-744112
Mailadres: hasret@sterkerwerkt.nl

Serena den Brok
Functie: Re-integratieadviseur / jobcoach
Telefoonnummer: 06-43843919
Mailadres: serena@sterkerwerkt.nl

Petra Bos
Functie: Re-integratieadviseur
Telefoonnummer: 06-38066706
Mailadres: petra@sterkerwerkt.nl

Erik van den Berg
Functie: Re-integratieadviseur
Telefoonnummer: 06-24118824
Mailadres: erik@sterkerwerkt.nl

Daniel Wolvers
Functie: Re-integratieadviseur
Telefoonnummer: 06-54272359
Mailadres: daniel@sterkerwerkt.nl