nashaira

Nashaira Ajoeb

Functie: Re-integratieadviseur / Ambulant begeleider

Telefoonnummer: 06-28614263

E-mailadres: nashaira@sterkerwerkt.nl

Bram van Bergen

Bram van Bergen

Functie: Jobcoach

Telefoonnummer: 06-23573828

E-mailadres: bramvanbergen@sterkerwerkt.nl

Willy van Lanen

Willy van Lanen

Functie: Jobcoach

Telefoonnummer: 06-39205105

E-mailadres: willy@sterkerwerkt.nl

Marc Roeleven

Marc Roeleven

Functie: Re-integratieadviseur

Telefoonnummer: 06-28564476

E-mailadres: marc@sterkerwerkt.nl

yvonne_hoosemans

Yvonne Hoosemans

Functie: Re-integratieadviseur / accountmanager

Telefoonnummer: 06-28564475

E-mailadres: yvonne@sterkerwerkt.nl

nicole_hranenburg

Nicole Kranenburg

Functie: Re-integratieadviseur

Telefoonnummer: 06-53963414

E-mailadres: nicole@sterkerwerkt.nl

jan_jaap

Jan Jaap Vromans

Functie: Jobcoach / Ambulant Begeleider

Telefoonnummer: 06-28256245

E-mailadres: janjaap@sterkerwerkt.nl

monique_van_eden

Monique van Eeden

Functie: Re-integratieadviseur

Telefoonnummer: 06-36299459

E-mailadres: monique@sterkerwerkt.nl

Dianne Heyms

Dianne Heyms

Functie: Re-integratieadviseur

Telefoonnummer: 06-28614421

E-mailadres: dianne@sterkerwerkt.nl

wilco_brands

Wilco Brands

Functie: Jobcoach / Ambulant Begeleider

Telefoonnummer: 06-53583493

E-mailadres: wilco@sterkerwerkt.nl

natascha_van_doorn

Natascha van Doorn

Functie: Re-integratieadviseur

Telefoonnummer: 06-53584190

E-mailadres: natascha@sterkerwerkt.nl

Bob Stuurop

Bob Stuurop

Functie: Administratief medewerker

Telefoonnummer: 040-2510033

E-mailadres: bob@sterkerwerkt.nl

jeanne

Jeanne van de Langenberg

Functie: Financieel-administratief medewerkster

Telefoonnummer: 0412-744112

E-mailadres: jeanne@sterkerwerkt.nl

hasret

Hasret Sakinmaz

Functie: Administratief medewerkster

Telefoonnummer: 0412-744112

E-mailadres: hasret@sterkerwerkt.nl

erik_van_den_berg

Erik van den Berg

Functie: Re-integratieadviseur

Telefoonnummer: 06-24118824

E-mailadres: erik@sterkerwerkt.nl

Daniel Wolvers

Daniel Wolvers

Functie: Re-integratieadviseur

Telefoonnummer: 06-54272359

E-mailadres: daniel@sterkerwerkt.nl